03-Jul-2016 06:57 Free nude oklahoma webcams  

sexy partners sexy dating quick sex
names of dating site in the worldMarina, me sa kuptohet, eshte qetesia ne familj- e dhe vete familja.Kane ndertuar se bashku nje marredhenie te veante sepse kane qene vetem ato.Edhe pse duke vrapuar per ti bere te gjitha, Eli Fara si pakkush ia ka dale mbane te beje mire te dy rolet. Sekretet e jetes se artistes se mirenjohur, duke fi lluar nga femijeria, tek shkolla e muzikes, ne konkursin e se ciles shkoi me rroba borxh.Ngacmimet e djemve dhe martesa, e cila zgjati shume pak.Te tjeret shkonin me kana dhe prisnin per te mbushur uje, une qendroja ne radhe per te lare dhembet.

Shkoi gjeti me vrap nje kasetofon te vogel, vuri nje kasete dhe me tha kendoje prape, ishte i bindur qe e kish gjetur ate qe kerkonte dhe donte ta regjistronte kengen time. Pavaresisht se ajo eshte vajza juaj, mund ta kishe edhe moter.

Asaj i kishin ardhur peshqesh nga Amerika keto rroba dhe kur i vesha, me ra nje nur i papare. Ne vit te trete te shkolles se mesme, behej Festivali i Gjirokastres dhe na moren ne vajzave te kantos per nje prove. Me vone pastaj, kur formohesh dhe i kupton gjerat me mire ben seleksionimin sepse nuk eshte mire te harxhosh energji per dika qe nuk vlen. Gjate sherrit pati dhe nje vrasje, pati disa te denuar dhe gjyqi vazhdoi per disa vite. Ishim kater kengetare, Zeliha Sina, Aferdita Zonja, Arif Vladi dhe une. Ngaqe ne atehere nuk kishim drita, as sot nuk kemi ne fakt (qesh), mua me dukej si perralle, sikur shkelqente do gje. Ato pak leke qe na i jepnin si dieta i kursenim, qe te blinim ndonje gje, sepse shqiptaret atehere nuk ishin shume te lidhur me boten dhe kur kalonin kufirin, benin si te mendur. Duhej te kendonim bashke himnin dhe gjate gjithe kohes une kendoja me gjithe force e shpirt dhe kur zbres nga skena me thone ti e kishe te mbyllur mikrofonin. Kur kendova kengen e dyte, mora mikrofonin dhe provova zerin ne fillim, me zuri frika. Po, vetem kendoja dhe e kisha te sigurt do te premte e te shtune.

Sapo hyra ne sallen ku ndodheshin profesoret, te cilet perbenin komisionin, dallova shikimin e tyre te uditur, e vura re qe u beri pershtypje paraqitja ime. Kompozitori Pavlo Sholla se bashku me Josif Mingen, na thane kendoni nga nje varg. Ne moshen 20 - vjeare une isha e ndare dhe vetem me vajzen. Tani qe e mendoj mund te them qe ka qene e veshtire, por gjithashtu mund te them se nuk ka gje te veshtire kur je i ri. Gjate atyre viteve une isha ne qender te bisedave qe njerezit benin mbi kete histori, por nuk me kane vene kurre ne siklet, asnjehere nuk jam ndjere keq. Gjerat ndodhin dhe une jam nje njeri qe i marr vendimet shpejt e nuk e kthej koken mbrapa te qaj per ato qe iken. Edhe aty ndoshta nuk ka qene ai ndriim qe duhej, por ne krahasim me ne, ishin mrekulli. Te dielen leviznim me koncerte ne shtete te tjera, por ishte pune e qete, me nje shkelqim te papare, qarkullonin lloj lloj artistesh, kishte balerina. Pastaj javen e kisha te lire per te lyer thonjte, per bere pazaret, per tu bere gati per weekend-in tjeter. Atmosfera ne New York te jep ndjesine sikur ke lindur atje, sikur ke qene atje, sikur ke jetuar atje. Gatuaj vete, kujdesem qe shtepia te jete e rregullt, po nuk jam ekstremiste.

Une isha fare e vogel atehere, mirepo ajo eksperience me formoi, me ndryshoi jeten, me dha nje drejtim. Une i beja dhe kenaqesha, po nuk arrija te mendoja qe duheshin ruajtur. A ndikoi martesa ne nderprerjen e aktivitetit tuaj artistik? Ishte nje bionde e lezetshme me floket e bardha te drejta, syte i ka pak jeshile Marina dhe binin gjithmone ne sy.

Ky ka qene viti ne te cilin u percaktua, qe une do te isha kengetare. Nuk kam lene arafe pa qendisur e pa i sajuar modele. Vone u kujtova per kete pjese dhe fillova te mendoj sa bukur eshte qe ti kesh. Me degjonte per do gje qe i thoja, d.kam qene e mbushur, edhe jam. Pastaj kur femija rritet, sigurisht qe kerkon edhe pa vetedije, nje liri te veten sepse rritet dhe do qe te jete dikushi, te krijoje ate personalitetin e vet dhe kjo shpesh here nenave nuk i pelqen.
12-Aug-2017 10:52 online dating usa men  

who is sarah ferguson dating
Where to find women for free mibile chat with hot girls without registrationSixteen percent of adults have gone online to find others who share the same health concerns.


19-Oct-2017 15:24 updating firmware kodak digital picture frame  

sex dating in mallaig inverness shire
rihanna dating rapper aubrey drake grahamOne of the things our escorts most appreciate is when a gentleman takes the time to leave them a review.


14-Nov-2016 20:44 dating other introverts  

eharmony co ukindian dating
GirlsphonechatIf women allow themselves to become more aroused, they usually do enjoy having sex and have orgasms.


09-Jan-2017 20:36 love dating no credit card required  

Granny chatbot
dating parenting planWhen you're in love with someone, it can be tricky to tease these characteristics out.


12-Oct-2016 14:13 spanish dating personals  

who is suzanne khan dating
Free hind sex chatis my first post AD on mensize, I'm looking for older man age 50 to have cock fun in London UK nothing too heavy just light fun, I'm 50 yo If you like to meet up for light fun mail me thank [email protected] Beautiful cock pictures guys!! Would love to swap great pictures and see more and show more of my cock. Would like to share cock pics and more with some older gents!! [email protected] at cocks and wondering if I am Bi.


15-Oct-2016 10:14 Fuck girls today no credit cards  

dating acroos class lines
dating stratocaster serial numberThe anonymous student also said that administrators informed implicated students that their admissions status was under review and instructed them not to come to Visitas, Harvard’s annual weekend of programming for prospective freshmen held at the end of April.


06-Jun-2017 04:16 most popular dating website uk  

Colorado granny chat
dating arab love sitesKristen Stewart attends the New York premiere of "Cafe Society" hosted by Amazon & Lionsgate with The Cinema Society at Paris Theatre on July 13, 2016 in New York City.


03-Feb-2017 12:45 half life dating problems  

rob bironas dating rachel bradshaw
Local no for sex chattingIt can also be used to gain experience for solo writers who want to write more realistic sex scenes, by exchanging ideas like sex position.